aztán jött 6 hó táppénz...
Van aki nagyban utazik...
mikor gyorsan le kell vidd a kutyát a futtatóra és odaveretsz a taxissal :D :D
Mutatjuk 🙂
A kép látható hölgy is a forgalomnak háttal ül a kocsiba!
- Az egyik fogvájó, a másik fogvajó.
Mi a f@szom ez, tojbász? :P