azért annyira mégsem!
Tisztelt napiszar! Tegnap állatkertben jártunk. Jó étvágyat! 🙂
mer teszed a pics@d nokedlit meg nem tudol szaggatni!
Vajon miért?
A Las Vegas-i Walmartban is vannak problémák... és ez egy jó környék! Üdv.: Viktor