Revansot vettek a a villámpatkányok
Na ne szarozz már....
Falnád?
Garantált hatás!
Üdv Napiszarosok! Ezt ma délután lőttem az M1 Óbarok pihenőből kijövet...
barcás napiszar látogatót :P