Esti családi séta közben "találtam" ezt a kedves kis monológot. Nekem még új, gondoltam, megosztom veletek. Üdv.: Zolyka
Sziasztok! Ez komolyan így ment végig... Üdv, a Margitszigetről
Ez most lehet, hogy picit fájt
Milyenek lehetnek a testőrök?
Gyro Drop Tower - Korea
Szeretem
Haladó szint 🙂
Barcelonában lőttük... Klinika?