Még azt sem tudják, hogy a "ződ" az hosszú "ő" :P
Lépésről-lépésre virágoztathatod fel a saját online roncstelepedet.
Értékesítheted az alkatrészeket, új egyedi verdákat rakhatsz össze.
Kezd kicsiben a játékot, hogy a szakma fogásait kitanulva törj előre.
Minél jobb vagy a szakmában, annál gyorsabban törsz előre és
ugrasz szinteket. A tehetségednek, gyorsan híre megy és egyre újabb és újabb jármű érkezik bontásra a roncstelepedre. Jönnek személyautók, tehergépjárművek, motorcsónakok, helikopterek, repülők, páncélosok is.
Az egyes alkatrészeket kombinálhatod egymással a játékban.
A Garbage Garage egy ingyenes böngészős játék, letöltésre és telepítésre nincs szükséged!
Katt a piros linkre ha kipróbálnád!
bit.lyGarbageGarage2
Egy zala megyei ifimeccsen járunk "Meg nem erősített hírek szerint, később lehívta az edző, adott neki egy újabb adag szotyit a sajátjából, s mehetett vissza"
Üdv! 3 éve dolgozom egy gyárban Ausztriában. Így néz ki a fizupapírom (nettó) december elején és július elején. A lap alján az" Auszahlung" a nettó bér. Amúgy túlórával havi nettó 1780 Eurot keresek. Ebben benne van a havi kb 35 túlóra. Könnyű, nyugdíjas munka. A gyárba ujjlenyomattal jelentkezünk be és ki, minden túlórát percre pontosan kifizetnek. De szabadságba is kivehetem. Ausztriában 14 (!) havi teljes fizetés van, illetve 6 hétig 100%-os táppénz. Ha gond van a munkahellyel, ott a Dolgozói Kamara vagy a Szakszervezet, a főnökök félnek is tőlük, mert keményen büntetnek, ha nem jogszerűen járnak el a dolgozóikkal. Sajnos azonban még mindig van feketemunka, ahol nincs munkaszerződés, és a dolgozó nem lesz kifizetve...
Hogyan lehetne illatosabbá tenni a fingot?
A választ egy idős francia úr ( Christian Poincheval) találmánya adja meg a kérdésre.
Az új tabletta, nemcsak az emésztést segíti, de illatosítja is a pút.
Összetevők : szén, édeskömény, tengeri moszat, gyanta és áfonya.
Rendelni a piros linken tudsz, ha van fölös 10 euród :P
www.pilulepet.comen
